ANASAYFA HABERLER FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER MAKALELER HAKKIMIZDA İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Gazete Manşetleri

Hürriyet Sabah Milliyet
Akşam Yeni Şafak
Türkiye
Posta

Haber

Ziyaretçi Sayacı

sayac

Başkanımız

Başkanımızın Özgeçmişi

1962  yılında Karaman’da doğdu. Babasının yanında esnaflık ve bakkallık mesleğine  başladı. Mesleğini ve bakkallığı  babasından öğrendi.  20 yıldır bakkallık  mesleğini sürdürmekte olan Bayram UYSAL 1999 yılında Bakkallar ve Bayiler  Esnaf Odasında başkanlık görevine başladı.  2002 – 2005- 2010 ve 2014  yıllarında yapılan oda seçimlerinde bayrak yarışına girmiş ve seçimleri  kazanarak yaptığı hizmetlerin karşılığında üyelerinin vermiş olduğu güven  oylarıyla yönetim kurulu başkanlığına seçilerek güven tazelemiştir. Bayram  UYSAL, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliğinde 2 dönem yönetim  kurulu üyeliği ve bir dönem de başkan vekilliği görevlerinde bulunmuş;  Birlik başkanı Ahmet YENİLMEZ’in 2014 yılında vefat etmesi üzerine yönetim  kurulunun teveccühüyle birlik Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilmiştir.  Bayram UYSAL, evli ve 3 çocuk babasıdır.

"Başkasından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan, dünkü  halimizden bugün daha üstün olmamızdır."

Değerli Üyelerimiz;  yaptığımız işlerde her zaman ilk olmayı hedefledik. Bugün yer aldığımız tüm  Sivil Toplum Örgütlerinde öncüler arasına girdik ve takip eden değil takip  edilen olmayı başardık. İş hayatımız boyunca projelerimizin doğruluğuna  güvenerek hareket ettik.Ticaret hayatını, hiçbir zaman salt maddi bir   kazanç olarak görmedik.Yaptığımız her işin, her yatırımın ülkemizin  toplumsal ve kültürel hayatına mutlak katkı sağlaması gerekliliğine özen  gösterdik. Bugün, ilk günkü gibi aynı azim ve şevkle yola devam ediyoruz.  "Önce Ülkemiz ve Esnafımız" diyerek çıktığımız bu yolda çalışan tüm  arkadaşlarımla el ele, gönül gönüle çalışmaya ve hizmet üretmeye devam  edeceğiz. İnanıyorum ki, bizi bugüne taşıyan değerlerimiz, aynı sağlamlıkta  geleceğe de taşıyacak, gelecek nesillere de kılavuzluk edecektir.

    Değerli Esnaf  arkadaşlarım,

Doğru olduğuna inandığınızı söylemekten ve inandığınız değerler için  savaşmaktan korkmayınız. Başarının her zaman detaylarda gizli olduğunu  unutmayınız. Biliniz ki ;dünya üzerinde hiçbir tapunun kalıcı sahibi  yoktur.Yola çıkarken ektiğimiz fidanlar, bugün ağaçlar oldular. Şimdi size  düşen, bu ağaçlardan ormanlar oluşturmaktır.
Odamızın  çalışmalarına katkı ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. 

      Bizlere  duyduğunuz güvene layık olmaya çalışacağız!!

     Tüm  meslektaşlarıma işlerinde hayırlı işler ve bol kazançlar diler,    Saygılar sunarım. 


                                                                                
  Bayram UYSAL

Bu sayfa 2732 defa görüntülenmiştir.

B A Ş K A N I M I Z

Bayram UYSAL

Yönetim Kurulu Başkanımız

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Namaz Vakitleri

Günün Güzel Sözleri

..Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği © Her hakkı saklıdır..